«Укргазбанк» акредитував ЖК "Причал 8" до участі в єОселя

05/02/2024

Державний «Укргазбанк» акредитував об'єкти на етапі будівництва від компанії «Інтергал-Буд» до участі у пільговій іпотеці. 

Перелік будинків, в яких учасники програми можуть обрати собі квартиру, поповнився двома об'єктами, що зводяться. Це 2 будинок ЖК «Причал 8».

«Станом на початок 2024 року, майже сім тисяч українських родин реалізували мрію про купівлю власної домівки завдяки програмі єОселя. Однак частка угод на первинці складає менше ніж 2%. В першу чергу тому, що перелік об'єктів незавершеного будівництва, допущених до вибору позичальниками, є дуже малим. Наданню акредитації від банку передує детальна перевірка. Тож це, певною мірою, є підтвердженням надійності девелопера та його спроможності завершити розпочате будівництво. 

Ми активно працюємо і над збільшенням кількості банків, готових кредитувати купівлю квартир на первинці, і над збільшенням кількості акредитованих об'єктів. Це складний та тривалий процес. Однак це матиме суттєвий позитивний ефект для програми та дозволить українцям обирати з більш ширшого переліку варіантів житла, доступного в рамках єОселя», — прокоментувала подію комерційна директорка компанії «Інтергал-Буд» Анна Лаєвська. 

Related news

Watch all
04/11/2020
Residential complex PRYCHAL 8 presented to buyers a showroom of apartments with designer renovations
On November 1, on the territory of the residential complex PRYCHAL 8 (Kyiv, Kanalnaya st., 8), a showroom of a...
01/07/2021
Dynamics of construction in June
Dear buyers! Your homes are growing right before your eyes! And we are happy to record the dynamics every mont...
11/06/2024
Динаміка будівництва на 11.06.2024
Шановні інвестори! До вашої уваги динаміка будівництва станом на 11.06.2024 року. Будинок №2 Секція 8 Влашт...
13/07/2023
Відновлення будівництва будинку №2
Маємо чудові новини для інвесторів 2 будинку в ЖК «Причал 8». Компанія «Інтергал-Буд» відновила будівельні роб...
03/03/2021
«Інтергал-Буд» першим серед девелоперів приєднався до державної програми «Доступна іпотека 7%»
З 1 березня в Україні стартувала державна програма «Доступна іпотека 7%». Компанія «Інтергал-Буд» стала першим...
22/02/2024
БУДИНОК №1 ОТРИМАВ ПОШТОВУ АДРЕСУ
Маємо чудові новини, будинок №1 житлового комплексу «Причал 8» отримав адресу: вулиця Канальна, 8. Вже незаба...
01/07/2020
Dynamics of construction in June
Dear buyers! Your homes are growing right before your eyes! And we are happy to record the dynamics every mont...
31/07/2020
Dynamics of construction as of 31.07.20
Dear buyers! We bring to your attention the monthly fixation of the dynamics of construction of the "Prychal 8...
18/04/2024
ВІД ПОЧАТКУ 2024 РОКУ «ІНТЕРГАЛ-БУД» ВВІВ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ 180 ТИС. КВ.М ЖИТЛА
Від початку цього року компанія «Інтергал-Буд» завершила будівництво та ввела в експлуатацію 180 тис. кв.м жит...