Ми пропонуємо різні варіанти планувань квартир у Києві

Квартира від забудовника — чудовий вибір, особливо коли ви чітко знаєте, чого конкретно хочете. Якщо такого розуміння немає, вас задовольнить варіант квартири з ремонтом “під ключ” з чистовим оздобленням, залишиться тільки втілити в життя найсміливіші ідеї у виборі меблів і розміщенні техніки.
Якщо ви збираєтеся купити однокімнатну, двокімнатну або трикімнатну квартиру, звертайте увагу не тільки на квадратні метри, але й на планування, це запорука вашого комфорту в майбутньому.
Кращі планування квартир — це ті, що не привертають увагу надто оригінальними архітектурними рішеннями. Класика залишається поза часом, вона не набридає.
В типових плануваннях квартир оптимальна ширина кімнати — не менше 3,5 м, тоді навіть за невеликої площі стіни не будуть  “тиснути”. Вважається, що площа передпокою та коридору повинна складати не більше 20% від загальної, інакше нелогічною стане пропорція житлових приміщень щодо службових.
Планування однокімнатних квартир вирізняються розмаїттям, але вибір у такому випадку особливо відповідальний, адже чим менше “квадратів”, тим більше універсальним має бути кожен метр.
Планування двокімнатних квартир залишають місце для польоту фантазії, тут вже є де розгулятися. Спальня, вітальня, дитяча, кабінет — розставляйте пріоритети, як вам заманеться.
П'ять принципів грамотного планування:
Вікон повинно бути достатньо для потрапляння денного світла. Обираючи житло, важливо не забувати про орієнтацію відносно сторін світу.
Ідеальне розташування санвузла — неподалік від входу. А ось кухню бажано розмістити подалі від вбиральні.
За можливості уникайте прохідних приміщень.
Чим більше форма кімнати нагадує квадрат, тим краще.
Намагайтеся враховувати потенціал для другорядних приміщень: гардеробної, комори, пральні, вони допоможуть підтримувати порядок та мінімалізм.
1-кімнатні, 2-кімнатні та 3-кімнатні квартири можуть бути однаково зручними та затишними, якщо підійти до питання оформлення з усією відповідальністю та ентузіазмом.
Правильне зонування простору просте та логічне. Необхідно проаналізувати різні альтернативи й обрати найоптимальнішу. Не нехтуйте допомогою фахівців, які за одним лише запитом “квартира 40 кв.м. планування” запропонують вам декілька перевірених і популярних візуалізацій.
Поставивши собі за мету купити квартиру в Києві, придивіться до ЖК “Причал 8”, що будується в Дарницькому районі столиці за адресою Канальна, 8. Забудовник — Інтергал-Буд — лідер будівельної галузі.
 

Розгорнути