Ми пропонуємо різні варіанти планувань квартир у Києві

Квартира від забудовника - відмінний вибір, особливо якщо ви чітко знаєте, чого саме хочете. Якщо такого розуміння немає, вас порадує варіант квартири з ремонтом "під ключ" з чистовим оздобленням, залишиться тільки втілити в життя найсміливіші ідеї в підборі меблів і розміщенні техніки.

Якщо ви збираєтеся купити однокімнатну, двокімнатну або трикімнатну квартиру, звертайте увагу не тільки на квадратні метри, а й на планування - це запорука вашого комфорту в майбутньому. Кращі планування квартир - це такі, що не залучають увагу надто оригінальними архітектурними рішеннями. Класика залишається поза часом, вона не набридає.

Типові планування квартир припускають, що оптимальний розмір кімнати по ширині - не менше 3,5 м, тоді навіть при невеликій площі стіни не будуть "тиснути". Вважається, що площа передпокою і коридору повинна складати не більше 20% від загальної, інакше нерозумної стане пропорція житлових приміщень по відношенню до службових.

Планування однокімнатних квартир мають розмаїття, але підбір в такому випадку особливо відповідальний, адже чим менше "квадратів", тим більше універсальні функції покладаються на кожен метр.

Планування двокімнатних квартир залишають місце для польоту фантазії, тут вже є де розгулятися. Спальня, вітальня, дитяча, кабінет - розставляйте пріоритети самі.

П'ять принципів грамотного планування:
Вікон має бути достатньо для потрапляння денного світла. Вибираючи житло, важливо не забувати про їх орієнтації відносно сторін світу.
Ідеальне розташування санвузла - біля входу. А ось кухню бажано розмістити подалі від санвузла.
По можливості уникайте прохідних приміщень.
Чим більше форма кімнати нагадує квадрат, тим краще.
Намагайтеся враховувати потенціал для допоміжних приміщень: роздягальні, комори, пральні - вони допоможуть підтримувати порядок і мінімалізм.

1-кімнатні, 2-кімнатні та 3-кімнатні квартири можуть бути однаково зручними та затишними, якщо підійти до питання облаштування з усією відповідальністю і ентузіазмом.
Правильне зонування простору завжди просте і логічне. Необхідно проаналізувати різні альтернативи і вибрати найбільш підходящий вам варіант. Не нехтуйте допомогою фахівців, які по одному тільки запитом "квартира 40 кв.м. планування "запропонують вам кілька перевірених і популярних візуалізацій.

Поставивши собі за мету купити квартиру в Києві, придивіться до ЖК "Причал 8", що будується в Дарницькому районі столиці за адресою Канальна, 8.
Забудовник - Інтергал-Буд - лідер будівельної галузі.

Розгорнути