Трикімнатна квартира 3A1
Трикімнатна квартира 3А2
Трикімнатна квартира 3A2
Трикімнатна квартира 3A2
Трикімнатна квартира 3A2
Трикімнатна квартира 3A3
Трикімнатна квартира 3A2
Трикімнатна квартира 3A2
Трикімнатна квартира 3A2
Трикімнатна квартира 3A2
Трикімнатна квартира 3A3
Трикімнатна квартира 3A2
Трикімнатна квартира 3A4
Трикімнатна квартира 3A1
Трикімнатна квартира 3Б1
Трикімнатна квартира 3A2
1 2 3 4 5 6 7

Трикімнатна квартира в Києві в ЖК Причал 8

Сьогодні покупка нерухомості в Києві — завдання не з простих, адже на ринку неймовірно багато пропозицій, до того ж, в різних цінових категоріях. Не забувайте про велику кількість шахраїв, які з радістю приберуть до рук ваші гроші, якщо ви не будете обережні. Тому, щоб купити трикімнатну квартиру в Києві, слід звернутися до перевіреному забудовнику, наприклад, до «Інтергал-Буд».

Щоб вигідно купити 3-кімнатну квартиру в Києві важливо скласти список пріоритетних для вас факторів, таких як: ціна за квадратний метр, розташування, планування квартири, метраж, поверх тощо.

Перший і найважливіший пункт — вартість квартири в Києві. Ціна може коливатися в залежності від розташування (близькість до метро, ​​до ключових об'єктів інфраструктури тощо) і використаних будівельних матеріалів. Як відомо, краще вибирати цегляну забудову або монолітно-каркасну з цегляною кладкою міжквартирних стін. Найгірший варіант — панельні будинки. У них дуже погана звукоізоляція та теплоізоляція. Ціна ж, навпаки, радує, адже вона мінімальна на ринку. Тим не менш, не завжди варто вестися на дешевизну та віддавати перевагу якості й надійності. Трикімнатна квартира в цегляному будинку — вигідна інвестиція в майбутнє.

Станом на сьогодні, один з найбільш привабливих і якісних житлових комплексів від «Інтергал-Буд» в Києві — ЖК Причал 8. Він знаходитися в Дарницькому районі за адресою вул. Канальная, 8. ЖК «Причал 8» позиціонує себе як рекреаційне місце для життя, адже знаходиться на березі двох озер і поряд з річкою Дніпро. Продаж квартир вже йде повним ходом, а недавно відкрили продаж (зокрема й продаж трикімнатних квартир) в 5, 6 і 7 секціях.

ЖК «Причал 8» має ряд переваг:

  1. Грамотно продумані планування квартир, зокрема й трикімнатних, з практичним зонуванням простору;

  2. Вигідна ціна, як для ЖК класу комфорт+;

  3. Безпечна територія — з відеоспостереженням і контролем входу тільки для мешканців;

  4. Підтверджена надійність забудовника «Інтергал-Буд»: десятки реалізованих продуктів і 16-річний досвід роботи;

  5. Ремонти під ключ і послуга white box для всіх мешканців;

  6. На старті продажів — найбільш вигідні ціни.

У ЖК «Причал 8» доступні чотири типові планування 3-кімнатних квартир від 83 м² до 93 м²:

  • Планування трикімнатної квартири, площею 83.51 м²;

  • Планування 3-кімнатної квартири, площею 84.56 м²;

  • Планування трикімнатної квартири, площею 85.71 м²;

  • Планування 3-кімнатної квартири, площею 92.54 м².

Усі ці види планувань 3-кімнатних квартир продумані до дрібниць для вашого комфорту: два санвузли, великий коридор-передпокій, кухня-зала та три просторі спальні. Таким чином, купити трикімнатну квартиру в Києві у надійного забудовника буде не складно, адже вибір великий.

Купити 3-кімнатну квартиру в ЖК «Причал 8» можна, заплативши всю суму відразу, оформивши розстрочку або взявши кредит. Зараз є кредитування до 20-ти років з фіксованою процентною ставкою. Тому, покупка квартири — більше не нездійсненна мрія, а реальна можливість.

Купити трикімнатну квартиру в Києві рентабельно, вдало та з гарантією від забудовника можна за вигідними умовами, варто тільки звернутися до відділу продажів ЖК «Причал 8».

Розгорнути