БАНК КРЕДИТ ДНІПРО ВИДАВ ПЕРШИЙ КРЕДИТ ЄОСЕЛЯ НА КВАРТИРУ ВІД «ІНТЕРГАЛ-БУД»

10/06/2024

Програма пільгового іпотечного кредитування активно розвивається та розширює перелік банків-партнерів. У березні до цього списку доєднався Банк Кредит Дніпро. А вже через два місяці фінустанова видала перший кредит на купівлю квартири в ЖК «Причал 8» від «Інтергал-Буд». Позику було надано на придбання двокімнатного помешкання з готовим ремонтом від забудовника.

«Ми вітаємо активний розвиток програми та долучення нових партнерів. Чим більше банків беруть участь в реалізації єОселя, тим більше українців зможуть скористатися можливістю та придбати власне житло на пільгових умовах», — зауважила комерційна директорка компанії «Інтергал-Буд» Анна Лаєвська.

Наразі в програмі крім Банку Кредит Дніпро беруть участь ще сім банків: Ощадбанк, Приватбанк, Глобус банк, Укргазбанк, Укрексімбанк, Sky Bank та Sense Bank. Кожен з них видає позики на пропозицію готового житла від «Інтергал-Буд». А Укргазбанк та Sky Bank також дають можливість придбати квартири у будинках, що зводяться.

«Саме первинний ринок є найбільш перспективним для подальшого розгортання програми єОселя. По-перше, кількість квартир в процесі будівництва значно більша, ніж готових. А, по-друге, первинка має більш привабливу вартість. Різниця між завершеним об'єктом та об'єктом в процесі зведення сягає щонайменше 10%. І чим менша ступінь готовності будинку, тим нижчою є ціна для позичальника», — додала Анна Лаєвська.

«Ми раді співпраці з “Інтергал-Буд”, як з надійним партнером в рамках програми єОселя, так і в рамках власних програм кредитування. Маємо амбітні плани щодо колоборації з великими забудовниками», — наголосила Катерина Мелеш, директор з роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро.

Related news

Watch all
12/04/2021
Візьміть участь у конкурсі «Сад на балконі» від «Інтергал-Буд»!
Закохані у ландшафтний дизайн та навіть брак території вас не зупинив, і ви змогли створити зелену оазу на вла...
14/06/2021
«Інтергал-Буд» оголошує старт першого футбольного турніру ІНТЕРГАЛ-БУД CUP серед житлових комплексів
Поки уся Європа в передчутті початку довгоочікуваного Євро-2020, будівельна компанія «Інтергал-Буд» оголошує с...
01/07/2020
Dynamics of construction in June
Dear buyers! Your homes are growing right before your eyes! And we are happy to record the dynamics every mont...
01/10/2020
Dynamics of construction in September
Dear buyers! Your homes are growing right before your eyes! And we are happy to record the dynamics every mont...
26/02/2021
Біля житлового комплексу «Причал 8» встановили сучасну зупинку громадського транспорту
Компанія «Інтергал-Буд» продовжує інвестувати в розвиток інфраструктури районів, в яких будує свої житлові ком...
25/07/2024
Будинки від «Інтергал-Буд» матимуть автономне електроживлення
З огляду на складну ситуацію в українській енергетиці компанія «Інтергал-Буд» прийняла рішення внести корек...
17/08/2021
Майбутні мешканці ЖК «Причал 8» відсвяткували Медовий Спас
14 серпня на території житлового комплексу «Причал 8» святкували Медовий Спас. Девелопер «Інтергал-Буд» влашту...
02/09/2021
Dynamics of construction in August
Dear buyers! Your homes are growing right before your eyes! And we are happy to record the dynamics every mont...
11/03/2022
Важлива інформація про оплату на виплат
Увага! Важлива інформація. Наразі з технічних причин компанія «Інтергал-Буд» не приймає оплати за об’єкти неру...