ОЩАДБАНК КРЕДИТУВАТИМЕ УКРАЇНЦІВ НА КУПІВЛЮ КВАРТИР ВІД «ІНТЕРГАЛ-БУД» ПІД 7%

20/10/2023

Ощадбанк та найбільший приватний забудовник України «Інтергал-Буд» підписали меморандум про співпрацю, в рамках якого фінансова установа видаватиме іпотечні кредити на житло у проєктах «Інтергал-Буд». 

Кредити на квартири будуть надаватися терміном до 20 років з першим внеском від 30%. Протягом перших 3-х років для позичальників діятиме пільгова ставка 7% річних. Починаючи з 4-го року — 19% річних. 

«Ця програма стала першою ластівкою на шляху співпраці між нашими організаціями. Залежно від результатів ми плануємо посилювати пропозицію, розширюючи перелік об'єктів, в яких позичальники зможуть обрати собі помешкання», — прокоментувала подію Анна Лаєвська, комерційна директорка «Інтергал-Буд».

На першому етапі співробітництва між Ощадбанком та «Інтергал-Буд» кредити будуть видавати на готові квартири в будинках, що вже отримали сертифікат про введення в експлуатацію. 

«Ми спостерігаємо, як зростає попит на пільгові іпотечні програми, зокрема, державну єОселю. Попри повномасштабну війну, маючи сприятливі фінансові інструменти, українці готові купувати нерухомість. Потреба у новому, сучасному житлі величезна. Пільгові державні програми не зможуть задовільнити увесь величезний попит на іпотечні програми Щоб здійснити мрію українців отримати нове житло, ми вирішили запропонувати ринку альтернативні спільні з приватними забудовниками програми кредитування без дотацій з бюджету», — зазначила Валерія Малахова, директор департаменту роздрібного бізнесу Ощадбанку.

Довідково:

«Інтергал-Буд» — приватний забудовник №1 та лідер будівельної галузі України. У 2023 році компанія святкує 20 років успішної роботи. За цей час вона сформувала значний портфель з житлових та комерційних проєктів по всій країні та здобула репутацію одного з найнадійніших девелоперів.

За період з лютого 2022 року компанія ввела в експлуатацію 8 будинків у 6 житлових комплексах, а загальний обсяг завершеного за період війни будівництва перевищує 200 тис. кв.м.  

Найбільший здобуток «Інтергал-Буд» — 25 тис. родин-власників помешкань у проєктах компанії.  

Ощадбанк – провідний український універсальний комерційний банк, 100% акцій якого належить державі. Має найбільшу мережу відділень та надає послуги понад 6,6 мільйонам клієнтів.

Ощад першим серед великих українських банків після початку повномасштабного вторгнення відновив іпотечне кредитування і пропонує сьогодні українцям власні програми фінансування на вигідних умовах. У 2023 році Ощадбанк є лідером іпотечного кредитування серед усіх банків з часткою ринку 45%. Банком було надано 1 572 іпотечних кредитів на понад 2,18 млрд грн. Також Ощад є лідером державної програми єОселя, надавши з моменту її запуску 2,46 млрд грн пільгових кредитів.

Схожі новини

Дивитися усі
14/10/2024
Динаміка будівництва на 02.10.2024
Шановні інвестори! До вашої уваги динаміка будівництва станом на 02.10.2024 року. Будинок №2 Секція 8 Влашт...
29/11/2023
«СКАЙ БАНК» акредитував об'єкти на первинці від «Інтергал-Буд» до участі в єОселя
  Банк-партнер державної програми єОселя, «СКАЙ БАНК», акредитував об'єкти на етапі будівництва від компані...
25/07/2024
Будинки від «Інтергал-Буд» матимуть автономне електроживлення
З огляду на складну ситуацію в українській енергетиці компанія «Інтергал-Буд» прийняла рішення внести корек...
24/07/2024
ОБМЕЖЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ НЕ ВПЛИВАЄ НА ТЕМПИ БУДІВНИЦТВА ПРОЄКТІВ «ІНТЕРГАЛ-БУД»
З метою забезпечення безперервної роботи бригад на будмайданчиках компанія «Інтергал-Буд» закупила потужні ген...
28/04/2020
Динаміка будівництва станом на 23.04.20
Шановні покупці! Ми не припиняємо будувати Ваші квартири мрії. Пропонуємо ознайомитись з динамікою будівництва...
31/03/2020
Запрошуємо на відео-екскурсію територією "Причал-8"!
Керівник відділу продажів Тетяна Чередник покаже і розкаже все, що ви хотіли знати про комплекс з позиціонуван...
21/12/2022
Графік роботи на свята
Шановні клієнти, зверніть, будь ласка, увагу, що відділ продажів ЖК "Причал 8" та відділ супроводу договорів к...
02/05/2024
ГРАФІК РОБОТИ ВІДДІЛІВ ПРОДАЖІВ КОМПАНІЇ НА ВЕЛИКОДНІ СВЯТА
Щиро вітаємо вас з прийдешнім святом Великодня та просимо звернути увагу на зміни у графіку роботи відділів пр...
18/12/2019
ЖК "Причал-8". Завершено будівництво 1 та 2 секцій будинку №1
Двадцятиповерхівка за неповний рік. "Інтергал-Буд" завершив будівництво 1,2 секцій семисекційного будинку №1 ж...