ОБМЕЖЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ НЕ ВПЛИВАЄ НА ТЕМПИ БУДІВНИЦТВА ПРОЄКТІВ «ІНТЕРГАЛ-БУД»

24/07/2024

З метою забезпечення безперервної роботи бригад на будмайданчиках компанія «Інтергал-Буд» закупила потужні генератори електроживлення на кожен об'єкт. Тож поточні перебої з електропостачанням мінімально впливають на роботу будівельників та не сповільнюють темпи зведення будинків. 

«Компанія придбала відповідне обладнання необхідної потужності. Тож енергетична криза, спричинена ворогом, не сповільнює динаміку будівництва наших проєктів. Ми хочемо запевнити інвесторів, що попри складну ситуацію робимо усе від нас залежне для своєчасного виконання зобов'язань перед покупцями нерухомості», – повідомила Анна Лаєвська, комерційна директорка «Інтергал-Буд». 

Також нагадуємо, що компанія регулярно публікує звіти з будівельних майданчиків, де представлена актуальна динаміка на об'єктах. Ознайомитись з цією інформацією можна на головному сайті забудовника або на сайтах житлових комплексів. 

Схожі новини

Дивитися усі
17/06/2021
Графік роботи відділу продажів у святкові дні червня 2021 року
Шановні клієнти! Звертаємо вашу увагу на графік роботи відділу продажів ЖК "Причал 8" у святкові дні: 21 чер...
11/12/2023
Динаміка будівництва станом на 11.12.2023 року.
Шановні інвестори! До вашої уваги динаміка будівництва станом на 11.12.2023 року. Будинок №2     Секція 8 ...
20/08/2024
Зрілість та досвід: компанія «Інтергал-Буд» відзначає 21-річчя
Найбільший приватний забудовник України, компанія «Інтергал-Буд», святкує 21 рік з початку роботи на вітчизнян...
01/07/2021
Динаміка будівництва за червень
Шановні покупці! Ваші будинки зростають просто на очах! А ми із задоволенням щомісяця фіксуємо динаміку і діли...
11/09/2023
Динаміка будівництва станом на 08.09.2023 року.
Шановні інвестори! До вашої уваги динаміка будівництва станом на 08.09.2023 року. Будинок №2, секції №8-10 ...
10/05/2022
Контактні номери на період військового стану
«Інтергал-Буд» пишається українцями, бо в такий важкий час, ми всі тримаємося міцно.  Ми зібрали список важли...
22/12/2020
Графік роботи відділів продажів компанії «Інтергал-Буд» на новорічні свята
Шановні покупці, вітаємо з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим й повідомляємо про графік роботи наших ...
14/06/2021
«Інтергал-Буд» оголошує старт першого футбольного турніру ІНТЕРГАЛ-БУД CUP серед житлових комплексів
Поки уся Європа в передчутті початку довгоочікуваного Євро-2020, будівельна компанія «Інтергал-Буд» оголошує с...
02/11/2020
Динаміка будівництва за жовтень
Шановні покупці! Ваші будинки зростають просто на очах! А ми із задоволенням щомісяця фіксуємо динаміку і діли...